‘Landscapes of the Mind’ - werken die het metaforische potentieel van het genre landschap verkennen, als een creatieve representatie van het innerlijke van de geest. Door middel van verschillende media en disciplines beschouwen kunstenaars hoe de geest en het onbewuste, het geheugen, de herinnering, percepties, gedachten, culturele en artistieke backgrounds en ‘het verstrijken van de tijd’, allemaal de ervaring transformeren.
‘Hoewel ik nog steeds de kunstacademie volg om mijn vaardigheden verder te verfijnen, blijft mijn werk een weerspiegeling van mijn eigenzinnige benadering. Ik schilder zonder vaste kaders of doelen, wat mijn creaties vaak verrassend en onvoorspelbaar maakt. Mijn werk ontstaat uit mijn emoties, mijn humeur en mijn mentale welzijn, waardoor elk schilderij een uniek verhaal vertelt.
Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de euregio Maas/Rijn en werd in 1994 opgericht met als doel kunst van en door vrouwen meer zichtbaar te maken. Naar aanleiding van de Internationale Vrouwendag op 8 maart 2026 wordt er rond het thema ‘Moeder(s) gewerkt in verschillende disciplines.
Kunstenaars uit diverse disciplines zetten tijdens het weekend van 16 en 17 mei de deuren van hun huis, atelier, tuin of garage gratis open of tonen hun werk op bijzondere locaties. In de galerij van Casino kan je een overzicht van de deelnemende kunstenaars komen bewonderen van 10 tot en met 31 mei 2026.